ایده هایی برای چیدمان اتاق ها

ساخت وبلاگ
چکیده : ایده هایی برای چیدمان اتاق ها طراحی و دکوراسیون علمی است که در دنیای مدرن امروزی طرفد... با عنوان : ایده هایی برای چیدمان اتاق ها بخوانید :

ایده هایی برای چیدمان اتاق ها

 

طراحی و دکوراسیون علمی است که در دنیای مدرن امروزی طرفداران بسیاری دارد این نوع طراحی و دکوراسیون که نیازمند به آموختن به انواع علوم دکوراسیون و طراحی راه دارد شاید خیلی از افراد را
به این فکر بیاندازد که اگر بخواهند در دکوراسیون و طراحی منزل شان تغییراتی ایجاد نمایند و یا دکوراسیون منزلی که به فکر ساخت آن هستند و نیاز به طراحی و دکوراسیون خاصی دارد باید از طراحانی که ایده این حرفه را آموختند کمک بگیرند.. در ابتدای امر باید اشاره نمودکه که بسیاری از این طراحان به صورت حرفه‌ای می‌توانند دیزاین منزل شما را تغییر داده و در کوتاه ترین زمان و هزینه مناسب آن طراحی را به شما تحویل دهند ولی در زمان هایی که شما از محیط و فضای منزل خود خسته شده اید و دیزاین آن برای شما تکراری و ملال اور شده است و نیاز به تغییرات مختصری در طراحی آن دارید می‌توانید خود دست به اقدام زده و با کوچکترین تغییراتی آن فضا را تغییر داده و با طرحی جدید فضا را نشاط اور و نو گردانید.
اگر نوع چیدن مبلمان, یا نوع چیدمان آشپزخانه, اتاق خواب و مکان های دیگر را دیگر نمی توانید تحمل کنید به طوری که که ذوق و شوقی برای ورود به آن مکان را ندارید می توانید دست به کار شده و با تغییراتی مختصر که می‌تواند در آن تأثیر گذار باشد تا حدودی فضا را طبق روالی که دوست دارید تغییر دهید.

ایجاد صمیمت در فضای اتاق
برای شکل گیری یک حال و هوای صمیمی و به دور ازاسترس و اضطراب برای خود و اعضای دیگر خانواده سعی کنید از رنگهای گرم و صمیمی که اغلب رنگهای شاد و روشن مانند گلبهی , صورتی کم رنگ, فیروزه ای, شیری و رنگهایی نظیر انهاست در رنگ امیزی و انتخاب وسایل منزلتان استفاده نمایید چون این طراحی را خود شخصا به دست گرفته اید سعی کنیددر هزینه ها صرفه جویی کرده و با حداقل هزینه این تغییرات چشمگیر را ایجاد نمایید. اتاق هایی نظیر اتاق خواب که نیازمند آرامش صدرصد است, اتاق نشیمن که همه افراد خانه را در خود جای می دهد و اتاق پذیرایی برای استقبال گرم از میهمانهایتان گزینه های مناسبی است که می توانید با دست زدن به ترکیب رنگشان فضایی گرم و صمیمی را به عمل بیاورید.

ایجاد فضایی خاص در سرویس بهداشتی و حمام
با خلق ایده هایی جذاب این دو مکان می تواند آرامش را برای شما به عمل آورد از خلق ایده های جالب کمک گرفته و فضاهای این دو مکان ضروری را تغییرات مختصری دهید دیگران را به تغییرات راغب کنید و استفاده از رنگ آبی با طرح و نقشه خاص درآن که از عناصر طبیعت الهام گرفته شده می تواند تا حدودی در طراحی آنها ایجاد خلاقیت نماید . می توانید از کاشی های طرح دار حتی سه بعدی جالب در فضاهای بالا استفاده کنید برای نمونه پوستر سه بعدی که در تصویر میبینید یکی از خلاقیتها محسوب می گردد.

اتاق ها رسمی و شیک با ترکیب رنگها
هر اتاق فضای خاص به خود رادارد و میزان آرامش و رسمی بودن ان را می توان در سبک دکوراسیون ان پیاده نمود برای مثال برای ایجادفضایی شیک و همچنین رسمی در یک اتاق غذاخوری می توانید از رنگهایی نظیرآبی و یا نیلی و غیره ان فضا را منحصر به فرد کنید یا می توانید از رنگهای نظیر گلبهی برای غیر رسمی کردن و رسیدن به آرامش در فضاهای دیگر منزلتان استفاده کنید که تمامی این ایده ها براساس سلیقه شما می باشد.

ایجاد تنوع و تغییر در اتاق خواب
خواب نیازمند آرامش کامل می باشد اگر فضای اتاق خواب, شما را دچار دل مشغلگی می کند سعی کنید فضای ان و رنگ امیزی به کار رفته در ان را تغییر داده و به سمت استفاده از رنگهای ملایم آرامش بخش سوق دهید.
نورپردازی در اتاق ها
از انواع نور با رنگهای مختلف در فضاهای خانه استفاده کنید اگر فضای رمانتیک میخواهید از ترکیب آبی و نیلی و اگر سرم کنندگی مد نظر شماست از رنگهای هیجان انگیز قرمز و زرد و بنفش بیشتر در فضاهای مورد نظر استفاده کنید.

 

 

طراحی ویلاطراحی داخلی رستوران مدرنشرکت بازسازی ساختماندکوراسیون داخلی مغازهدکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون داخلی اداریطراحی داخلیطراحی داخلی مطب دکتردکوراسیون داخلی طلا فروشی

...
نویسنده : حمیرا بازدید : 8 تاريخ : جمعه 17 آذر 1396 ساعت: 12:41